Допоможіть пж Порція галушок у кафе «Пампушечка» скла- дається з 18 галушок. Петро Гурманенко

з’їдає на обід 20 9 порції. Скільки галушок з’їдає на обід Пе- тро? На скільки галушок більше за звичайну порцію він з’їдає?

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Эльвира.

1) 1 порція=9/9

  9/9 = 18 галушок

  20/9 порції = 20/9*18=20*2=40 галушок

2) 40-18=22 галушки

відповідь: 1.з'їдає на обід 40 галушок

           2. з'їдає на 22 галушки більше, ніж галушок в 1-й порції