Розв'яжіть рівняння x+5,3=-4,8​


Ответы на вопрос

Отвечает Клюева Мария.

Ответ:

x= -10.1

Пошоговое об'яснения:

Відніміть 5.3 від обох частин

x+5.3=-4.8

x+5.3-5.3=-4.8-5.3

Спростіть вираз

x+5.3-5.3=-4.8-5.3

Розв'язок

x=-10.1