3. у басейні зранку плаває 13 дітей, увечері плаває 27, а вдень — на 6 дітей менше, ніж зранку та

ввечері разом. Скільки дітей плаває в басейні вдень? Розв'язання: 1) (2) Відповідь: дітей. ( =

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Даниил.

Ответ:

1)27+13=40 (д)- разом

2)40-6=34 (д)-стільки дітей плавають вдень

Відповідь:34 дітей вдень

Пошаговое объяснение:

34 дітей