Ательеде 18 блузка тігті, ал белдемше будан 2 рет кем тiгiлдi. Блузкалар тігуге 72 м мата

жумсалды. Белдемшелер тігуге канша метр мата кетті, егер 1 блузкага 1 белдемшеге караганда 1 м кем мата пайдаланатын болса?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Блузка - 18 дана (72м мата)

Белдемше - 18/2=9 дана

1 блузкаға =72/18=4м

1 белдемшеге= 4+1=5м

Барлыгы белдемшеге: 5*9=45м жұмсалды