У 4 чайні ложки вміщується 15 г цукру. У скільки таких чайних ложок уміститься 150 г цукру?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Андрей.
4 чайні ложки - 15 г цукру
x чайних ложок - 150 г цукру;
Пропорція x = 4 * 150/15= 600/15= 40 (ложок).
Відповідь: 40 ложок.