Обчисли значення виразу якщо (a)+2(b), якщо 1) a=2,5;b=-3,5 2 a=-1/2; b=-4 1/4 допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацко Богдан.

Ответ:

1)-4,5

2)-9

Пошаговое объяснение:

1) (2,5)+2(-3,5)=-4,5

2)(-1/2)+2(-4 1/4)=-1/2+2×(-17/4)=-1/2-17/2=-9

сподіваюся, що допомогла)

Отвечает Друма Аня.

Пошаговое объяснение:

1

а = 2,5; в = -3,5

а + 2в = 2,5 + 2 * (-3,5) = 2,5 + (-7) = 2,5 - 7 = -4,5

2

а = -1/2; в = -4 1/4

а + 2в = -1/2 + 2 * (-4 1/4) = -1/2 + 2 * (-17/4) =

-1/2 + (-17/2) = -1/2 - 17/2 = -18/2 = -9