Чому доривнюэ коринь ривняння 7× + ×-5x=132


Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Алина.

Ответ:

x=44

Пошаговое объяснение:

7x+x-5x=132

3x=132

x=132÷3

x=44

В-дь: корінь рівняння дорівнює 44

Отвечает Нухтархан Айгерім.

Ответ:

7x + x - 5 x = 132 \\ 3x = 132 \\ x = 44

Пошаговое объяснение:

3х=132 ділимо другу частину рівняння, тобто 132 на 3 і виходить 44