Під час обробки маса деталі зменшилася з 15 кг до 12,5 кг. На скільки відсотків зменшилася маса

деталі?

Ответы на вопрос

Отвечает Батырова Зухра.
1) 15-12,5 = 2,5 кг різниці

Пропорція: 15 кг - 100%
2,5 - х

Х= 100*2,5/15 = 16 відсотків різниці