3. Найдите объем прямоугольного параллелепипеда площадью 200 м², шириной 4 м и высотой 3 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Harutyunyan Saribek.
Щоб знайти об'єм прямокутного паралелепіпеда з площею 200 м², шириною 4 м та висотою 3 м, ми можемо використовувати формулу:

V = S / l = 200 / 4 = 50 м³

Тому, об'єм паралелепіпеда становить 50 кубічних метрів.