Скільки буде 1 ціла 7/9 Срочно!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Відповідь:

16/9

Покрокове пояснення:

Щоб подати мішане число у вигляді неправильного дробу, треба помножити його цілу частину на знаменник дробової частини; до одержаного добутку додати чисельник дробової частини і записати суму чисельником, а знаменник залишити той самий.

1 7/9= (1*9+7)/9= 16/9