Знайди число якщо 7/8 дорівнює 2485


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Ваня.
Щоб знайти число, якщо 7/8 дорівнює 2485, потрібно помножити 2485 на 8/7, щоб отримати початкове число.

Можна поділити чисельник та знаменник 7/8 на їх спільний множник 7, щоб отримати:

7/8 = (7 ÷ 7) / (8 ÷ 7) = 1/ (8/7)

Тому, множачем для 2485 буде 8/7 і ми можемо знайти початкове число, помноживши 2485 на 8/7:

2485 × 8/7 = 2840

Отже, число, яке дає 7/8 рівне 2840.