Знайдіть діамтр круга площа якого дорівнює 49п см2 На українській мові будьласка


Ответы на вопрос

Отвечает Кристя Никита.

Відповідь: 14см

Покрокове пояснення:

Площа круга:
S=π⋅R^2

Звідси R^2= S/π = 49π/π = 49;

R = √49=7

D=2R; D=2*7=14

1 0