Розв'яжіть задачу до складання системи рівнянь та запишіть систему рівнянь до задачі. Частка двох

чисел на 27 більше їх суми. Знайти ці числа, якщо одне з них на 45 менше другого. Я ОЧЕНЬ ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!! ОТДАМ ВСЕ БАЛЫ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллин Айдар.

Пошаговое объяснение:

Позначимо перше число як x, а друге число як y.

За умовою задачі маємо систему рівнянь:

x/y + y/x = 27/1

y = x + 45

Пояснення:

З першого речення задачі випливає, що частка двох чисел на 27 більше їх суми. Це можна переписати у вигляді рівняння:

x/y + y/x = 27/1

З другого речення задачі випливає, що одне з чисел на 45 менше другого. Це можна переписати у вигляді рівняння:

y = x + 45

Отже, система рівнянь для даної задачі має вигляд:

x/y + y/x = 27/1

y = x + 45