3,234+3,66 Поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Рябошапка Руслан.

Відповідь:

3,234+3,66=6,894

Цілі додаємо до цілих, тобто 3+3 буде 6, далі соті до сотих, тобто 2+6=8, далі десяті до десятих, тобто 3+6=9, і залишається 4.