Розвяжіть рівняння |-х|-3,2=0 помогите пожалуйста!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлева Мария.

Рівняння |-x| - 3,2 = 0 можна розв'язати розкладаючи його на два відрізні сценарії:

Якщо x >= 0, то |-x| = x, тому рівняння можна записати так: x - 3,2 = 0, x = 3,2.

Якщо x < 0, то |-x| = -x, тому рівняння можна записати так: -x - 3,2 = 0, -x = 3,2, x = -3,2.

Таким чином, розв'язок рівняння |-x| - 3,2 = 0 - це x = 3,2 або x = -3,2.

Отвечает Аухадиева Айдана.
|-х|-3,2=0
|х| - 3,2 = 0
|х| = 3,2
х1 = -3,2 ; х2 = 3,2