Всього в саду 568 яблунь і груш. скільки їх, якщо груш в 3 рази менше ніж яблук?


Ответы на вопрос

Отвечает Бородулин Максим.

Ответ:

Яблонь-3x.

Груш-x.

Всего-568.

Решение.

1)3x+x=4x.

2)568÷4=142- груш.

3)142×3=426- яблонь.

Пошаговое объяснение:Проверка:426+142=568.