1074. Накресли відрізок завдовжки 12 см та відрізки, дов- 1 2 1 5 жини яких дорівнюють i довжини

даного 4 6 відрізка. - 2 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Хатьянова Полина.

Ответ:

1074-12=1062-1-2-1-5-4-6-2-3= …