Зменшуване.400,800,1000.Від'ємник.250,30,50.Різниця.40,50,770,80,90,650.Допоможіть будь ласка

скласти рівності,щоб знайти невідомі числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Алексей.

800 - 30 = 770

1000 - 250 = 650

400 - 50 = 40 / (90 - 80) * 50