Виконайте дії та введіть результат у відведеному нижче полі -4,7 + 3,15 + 4,7. Десяткові дроби

запиши у відповіді через кому.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурат Ерген.

Ответ:

Розв'язок:

-4,7 + 3,15 + 4,7 = (-4,7 + 4,7) + 3,15 = 0 + 3,15 = 3,15

Відповідь: 3,15

Пошаговое объяснение: