4° (1бал). Розкрий дужки і спростити вираз: 1) -(р - 1) – 7; 3) (m + 2) - (m - 5). УМОЛЯЮ

СРОЧНОСРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Аня.

1.озкриваємо дужки, зважаючи на знак мінус перед дужками:

-(p - 1) - 7 = -p + 1 - 7

Далі спрощуємо:

-p - 6

Отже, вираз -(p - 1) - 7 дорівнює -p - 6.

3 Розкриваємо дужки, використовуючи дистрибутивність відносно операції додавання:

(m + 2) - (m - 5) = m + 2 - m + 5

Скасовуємо m та -m, оскільки вони компенсують один одного:

m - m + 2 + 5 = 7

Отже, вираз (m + 2) - (m - 5) дорівнює 7.

Отвечает Полунина Соня.

Ответ:

1) -p + 1 -7= -p - 6 = -(p + 6)

3) m + 2 - m + 5 = 7