2. Розв'яжи задачу. Швидкість пароплава за течією ріки 36 км/год, а проти течії 32 км/год. Знайди:

а) швидкість течії ріки; б) власну швидкість пароплава. будь ласка допоможіть !!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Роман.

Ответ:

а)(36-32):2=2

б)36-2=34 32+2=34