Розв'яжи задачу. Із міста і села два автомобілі одночасно виїхали на зустріч один одному. Швидкість

першого автомобіля становила 80 км/год, а швидкість другого-90 км/год. Через 5 годин вони зустрілися. Яка відстань між містом і селом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Лида.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)80+90=170 км/ч скорость их сближения

S=vt    формула для нахождения расстояния

2) 170*5= 850 км расстояние между городом и селом

Отвечает Иночкина Снежана.

Ответ:

1)80+90=170 км/ч

S=vt

2)170*5=850 км