Точка С - середина відрізка АВ. знайдіть координати точки в, якщо B(-4;2;3), С(1;0;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Лепёхин Никита.

(x(A)+x(B))/2=x(C);   (x-4)/2=1; x=2+4; x=6

y(C)=(y(A)+Y(B)) /2;  0=(y+2)/2; y+2=0; y=-2
                                   -2=(z+3) /2;  z=2*(-2) -3;  z=-7
A(6:-2;-7)