Микола полив город за 3 години витративши 12 відер води . Скільки відер води витратить хлопець за 6

годин поливу, якщо носитиме за 1 годину, на 2 відра більше ?

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Иван.

Ответ:

1)12+12=24

2) 6×2=12

3) 24+12=36

в-дь: 36 відер