з одного пункту у протилежних напрямках одночасно виїхали велосопедистка і легковий автомобіль.

Велосипедистка рухалася зі швидкістю 9,6 км/год що у 10 разів менше за швидкість автомобіля. Яка буде відстань між ними через 0,1 год? Через 0,5 год? Через 10 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Коршаков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) (9.6+96)*0.1=10.56 км

б)(9.6+96)*0.5=52.2 км

в)(9.6+96)*10=1056 км

вроде так