Чи є числа 255 і 176 взаємно простими допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Илья.

Ответ:

Оскільки остання остача дорівнює 1, то НСД чисел 255 і 176 дорівнює 1. Таким чином, ці числа є взаємно простими.

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб числа 255 і 176 були взаємно простими, їх найбільший спільний дільник (НСД) повинен бути рівний 1.

Щоб знайти НСД двох чисел, можна скористатися алгоритмом Евкліда.

Спочатку знаходимо остачу від ділення більшого числа на менше, тобто:

255 ÷ 176 = 1 зі залишком 79

Далі, знаходимо остачу від ділення меншого числа на залишок попереднього ділення:

176 ÷ 79 = 2 зі залишком 18

Потім знаходимо остачу від ділення попереднього залишку на поточний:

79 ÷ 18 = 4 зі залишком 7

Продовжуємо ділення до тих пір, поки не дійдемо до остачі 1:

18 ÷ 7 = 2 зі залишком 4

7 ÷ 4 = 1 зі залишком 3

4 ÷ 3 = 1 зі залишком 1

Оскільки остання остача дорівнює 1, то НСД чисел 255 і 176 дорівнює 1. Таким чином, ці числа є взаємно простими.