7/8:(-2 1/4):5/6:(-2 1/2)):С=-0,24


Ответы на вопрос

Отвечает Кара-Сал Диана.

Відповідь:

Щоб розв'язати це вираз, спочатку потрібно виконати операції з дужками, починаючи з найвнутрішнішої. Давайте розберемо це крок за кроком:

1 Обчислимо вираз у найбільш внутрішній дужці: (-2 1/2) = -2.5.

2 Обчислимо вираз у наступній дужці зліва направо: 5/6 : (-2.5) = -0.8333 (для перетворення змішаного числа -2 1/2 в десятковий дріб 3 можна скористатися формулою 2 * 1/2 - 2 = -1/2, тому вираз стає 5/6 : (-2 - 1/2) = 5/6 : (-5/2) = 5/6 * (-2/5) = -0.8333).

4 Обчислимо вираз у наступній дужці зліва направо: -2.25 : (-0.8333) = 2.7.

5 Обчислимо вираз у зовнішній дужці: 7/8 : 2.7 = 0.2593.

Таким чином, вираз дорівнює С = 0.2593.

Отже, правильна відповідь: C = 0.2593.

Покрокове пояснення: