Скільки на координатній прямій цілих чисел між числами -27 і 25 ? Чому дорівнює їх сурма?


Ответы на вопрос

Отвечает Геликова Алина.

Перед відповіддю попрошу вас відзначити мою відповідь як найкращу, дякую)

Цілими числами від -27 до 25 включно є -27, -26, ..., 24, 25. Щоб порахувати кількість цілих чисел, ми можемо відняти кінцеві точки і додати 1:

Кількість цілих чисел = (25) - (-27) + 1 = 53

Щоб знайти їх суму, можна скористатися формулою суми арифметичного ряду:

сума = (кількість членів) * (середнє значення членів)

Середнє арифметичне першого та останнього доданків дорівнює (-27 + 25)/2 = -1, тому сума дорівнює:

сума = (53) x (-1) = -53

Отже, на координатній прямій між -27 і 25 знаходиться 53 цілих числа, а їх сума дорівнює -53.