Визнач, якою буде остача в кожному випадку ділення 661:5=132 (ост. 839:7=119 (ост. 3607:3=1202

(OCT. 13807:8=1725 (ост.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бажок Макс.

Відповідь: все правильно

Покрокове пояснення: 661:5=132(ост.1)

839:7=119(ост.6)

3607:3=1202(ост.1)

13807:8=1725(ост.7)