ПОМОГИТЕ ПЛИЗ С РЕШЕНИЕМ Артем розклав сливи порівну в 12 пакетиківь,а потім переклав їх теж

порівну в 16 пакетів . Скільки слив було в Артема , коли відомо , що їх не менше за 92 , але й не більше від 137​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Павел.

Ответ:

96 слив

Пошаговое объяснение:

НОК (12, 16) = 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 16 * 3 = 48.

48*2=96 слив