На першій полиці стоять 26 книжок,а на другій у півтора рази більше.Скільки книжок на другій

полиці? допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайчикова Кристина.

Ответ:

книжок

Пошаговое объяснение

1. 26÷2 =13

2. 26 +26= 52

3. 52 + 13= 65

відповідь 65 книжок