Скільки цілих чисел між числами 34 і 36?Чому дорівнює їх сума?Терміновооо!


Ответы на вопрос

Отвечает Жеменей Бекарыс.
Між числами –34 та 36 розташовані числа:
-33, -32, -31, ..., -1, 0, 1, ..., 33, 34, 35.
Їх кількість дорівнює = 69
35–(–33) + 1 = 35 + 33 + 1 = 69
Сума цих числі дорівнює = 69
–33+(–32)+(–31)+...+(–1)+0+1+...+33+34+35 = (33–33)+(32–32)+(31–31)+...+(1–1)+34+35 = 69