1. Коли Змій викрав Катрусю, він влаштував святкування, і запросив Солов'я-розбійника та Лисовика.

Під час бенкету вони випили сорок діжок квасу. Соловій-розбійник випив вісім з половиною відер, Лисовик - шість відер, а інше дісталося Змію. Скільки відер квасу дісталося кожній головi змiя ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Угарова Аня.

відповідь:

кожній голові Змія дісталося 0 відер квасу, тому що весь залишок випили Соловій-розбійник та Лисовик.

покрокове пояснення:

Якщо всі разом вони випили 40 діжок квасу, це означає, що вони разом випили 40 * 12 = 480 відер квасу.

Соловій-розбійник випив 8.5 / 12 * 480 = 340 відер квасу.

Лисовик випив 6 / 12 * 480 = 240 відер квасу.

Залишок, що дісталося Змію, складає 480 - 340 - 240 = 0 відер квасу.

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

8,5 вёдер

Пошаговое объяснение:

У Змея 3 головы

1) 8,5 + 6 = 14,5 (вёдер) - кваса всего выпили Соловей Разбойник вместе с Лисовиком

2) 40 - 14,5 = 25,5 (вёдер) - кваса осталось после Соловья-Разбойника и Лисовика

3) 25,5 : 3 = 8,5 (вёдер) - кваса досталось каждой голове Змея