Знайти значення виразу: – 54 + 82 + ( - 17) + ( - 38) + 21; Варіанти відповідей Будь ласка

допоможіть 11 - 6 32

Ответы на вопрос

Отвечает Карабан Іванка.

*сам пример*= -55+82-17-38+21 = 28-55+21 = -6