Вирішити приклад і підібрати зручний спосіб вирішення: - 5,84 + 9,77 + ( - 6,77) + 5,84


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

- 5,84 + 9,77 + ( - 6,77) + 5,84 = (- 5,84 + 5,84) + (9,77 - 6,77) = 0 + 3 = 3