Знайди суму чисел -10 і 12


Ответы на вопрос

Отвечает Санько Костя.

Ответ:

-10+12=2 іза того що віднімання - чисел буде стільки це як 12-10=2

Отвечает Завренко Виталя.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение: сума чисел -10 і 12:

-10 + 12. Користуючись правилом "від перестановки доданків - сума не змінюється", переставим місцями числа:

12 + (-10) = 12 - 10 = 2.

Відповідь: 2.