(1/6-1/3)*(-18) обчислити викоримтовуючи розподильну властивисть множення


Ответы на вопрос

Отвечает Чеботарёв Федя.

(1/6-1/3)(-18) = (-1/6)(1-2)(-18) = (-1/6)(-1)*(-18) = 3