До суми чисел 71,62 і -59,75 додайте суму чисел 34,9 і -6,8


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Спочатку знайдемо суму чисел 71,62 і -59,75:

71,62 + (-59,75) = 11,87

Далі знайдемо суму чисел 34,9 і -6,8:

34,9 + (-6,8) = 28,1

Тепер додамо ці дві суми:

11,87 + 28,1 = 40,97

Отже, сума чисел 71,62, -59,75, 34,9 і -6,8 дорівнює 40,97.