Довжина кімнати становить 4,5 м, а її ширина — 0,6 довжини. Знайти площу підлоги


Ответы на вопрос

Отвечает Бударагина Натуся.

Ответ:

Ширина кімнати становить 0,6 * 4,5 = 2,7 метра. Площа підлоги обчислюється за формулою S = a* b, де а - довжина кімнати, b - її ширина: S = 4,5 м * 2,7 м = 12,15 м² Отже, площа підлоги становить 12,15 м².