з одного міста в одному напрямку одночасно 2 велосипедисти один їхав зі швидкістю 11,4 км / год ,а

другий 9,8 км/ год якою була відстань між ними через 6,5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеева Елизавета.

Ответ:

1)11,4+9,8=21,2

2)21,2 * 6,5=137,8

Пошаговое объяснение:

Значёк * это умножить

Сделай ответ лучшим пж

Отвечает Иванова Александра.

Ответ:

68.38 км

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб знайти відстань між двома велосипедистами, необхідно помножити середню швидкість на загальний час руху. А середню швидкість можна знайти, обчисливши середнє геометричне швидкостей двох велосипедистів.

Середнє геометричне швидкостей двох велосипедистів можна знайти за формулою:

sqrt(11.4 * 9.8) = 10.52 км/год

Тому відстань між двома велосипедистами після 6.5 годин руху буде:

10.52 км/год * 6.5 год = 68.38 км

Отже, відстань між велосипедистами через 6.5 год буде близько 68.38 км.