Точка - середина отрезка АВ. Найдите координаты точки В, если О(-3; 2; 5), A(5; -4; 1).


Ответы на вопрос

Отвечает Кобыжча Ангелина.

Відповідь:

Для знаходження координат точки В, яка є серединою відрізка АВ, можна скористатися формулою середини відрізка:

x(В) = (x(A) + x(О)) / 2

y(В) = (y(A) + y(О)) / 2

z(В) = (z(A) + z(О)) / 2

Підставимо відомі значення:

x(В) = (5 + (-3)) / 2 = 2 / 2 = 1

y(В) = (-4 + 2) / 2 = -2 / 2 = -1

z(В) = (1 + 5) / 2 = 6 / 2 = 3

Таким чином, координати точки В є (1, -1, 3).

Покрокове пояснення: