«Виділіть цілу частину чисел 84/8: 148/12: 73/71» срлчно нужноооплплалвдв


Ответы на вопрос

Отвечает Кожух Павел.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб виділити цілу частину числа, ми можемо скористатись оператором цілочисельного ділення, який позначається символом "//". Давайте розрахуємо це:

84/8 = 10.5

148/12 = 12.3333...

73/71 = 1.0281...

Таким чином, цілі частини чисел будуть:

Ціла частина числа 84/8: 10

Ціла частина числа 148/12: 12

Ціла частина числа 73/71: 1