2023-05... запишіть у вигляді неправильного дробу число: 1) 2 1/6; 2) 1 12/17; 3) 4 4/5; 4) 12 7/20​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрушко Маша.

Відповідь:

1)

 \frac{13}{6}

2)

 \frac{29}{17}

3)

 \frac{24}{5}

4)

 \frac{247}{20}

якщо є питання пиши, сподіваюсь усе зрозуміло, став найкращу відповідь та підписуйся на мене по бажанню!

успіхів у навчанні :)