СКІЛЬКИ КОРЕНІВ В РІВНЯННІ? 0.2(7-2у)=2.3-0.3(у-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Гречко Даниил.

Для вирішення цього рівняння потрібно розкрити дужки та зібрати подібні доданки:

0.2 (7 - 2у) = 2.3 - 0.3 (у - 6)

1.4 - 0.4у = 2.3 - 0.3у + 1.8

1.4 - 0.4у = 4.1 - 0.3у

Потім перенести всі змінні на одну сторону рівності, а числа на іншу:

-0.4y + 0.3y = 4.1 - 1.4

-0.1y = 2.7

y = -27

Отже, дане рівняння має один корінь: y = -27.