. 3 двох туристичних баз, вийшли одночасно назустріч один одному два лижники. Швидкість одного —

12км/год, а другого - 14км/год. Яка відстань між базами, якщо лижники зустрілися через 6 год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Надя.

Ответ:

Нехай х - це відстань між базами, яку ми хочемо знайти. Тоді:

перший лижник пройде шлях: 12 км/год × 6 год = 72 км

другий лижник пройде шлях: 14 км/год × 6 год = 84 км

Разом вони пройдуть відстань: 72 км + 84 км = 156 км

Відповідь: відстань між базами дорівнює 156 км.

Отвечает Балесная Надежда.
Мабуть так

1)12•6=72 (км) йшов перший
2) 14•6=84(км) йшов другий
3) 72+84=156(км)
відповідь: 156 км відстань між двома туристичними базами