Розвяжіть рівняння -y+25=12 y-1


Ответы на вопрос

Отвечает Янчук Наталя.

Ответ:Для розв'язування цього рівняння потрібно спочатку зібрати всі невідомі члени на одній стороні, а всі відомі на іншій стороні.

-y + 25 = 12y - 1

Додамо y до обох сторін:

25 = 13y - 1

Додамо 1 до обох сторін:

26 = 13y

Розділимо обидві сторони на 13:

y = 2

Отже, розв'язок рівняння -y + 25 = 12y - 1 є y = 2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Барабанова Дарья.

 - y + 25 = 12y - 1 \\ 12y + y = 25 + 1 \\ 13y = 26 \\ y = 26 \div 13 \\ y = 2