Будьласка потрібно з умовою Дякую! За 2 кг яблук і 3 кг слив заплатили 76,8 грн. Скільки коштує 1

кг яблук, якщо 1 кг слив коштує 17,2 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Любимова Полина.

Ответ:

1 кг яблок стоит 12,6грн

Пошаговое объяснение:

17,2 * 3 = 51,6 (грн) - 3 кг слив

76,8 - 51,6 = 25,2 (грн) - 2 кг яблок

25,2 : 2 = 12,6 (грн) - 1 кг яблок