Помогите пожалуйста, срочно! за списком у класі 15 дівчат і 13 хлопців треба сформулювати групи із

п'яти учнів скільки існує способів якщо в групи має бути дві дівчинки і три хлопця

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенников Максим.

Відповідь:

30030

Покрокове пояснення:

Оскільки вибір з хлопців та дівчат дві незалежні події, то результатом буде добуток комбінацій

C^{2} _{15}  * C^{3} _{13}  =\frac{15*14}{1*2} * \frac{13*12*11}{1*2*3} = 105 * 286 = 30030