Знайдіть суму перших n членів арифметичної прогресії (аn) якщо а1=4 d=2 n=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Olegovish Timur.

Ответ:

Формула для знаходження суми перших n членів арифметичної прогресії: Sₙ = n/2 * (2a₁ + (n-1)d)

Підставляємо в формулу відомі значення:

S₈ = 8/2 * (2 * 4 + (8-1) * 2) = 4 * 18 = 72

Отже, сума перших 8 членів арифметичної прогресії з а₁=4 та d=2 дорівнює 72.

Пошаговое объяснение: