Установіть відповідність між геометричними тілами (1-4) і формулами для обчислення площ їхніх

бічних поверхонь (А-Д). 1 Пряма призма 2 Циліндр3 Конус4 Правильна піраміда A. S=πRLБ. S=Pосн H B. S=πRHГ. S= 1/2 Pосн НаД. S = 2πRH​

Ответы на вопрос

Отвечает Садвакасова Аина.

Ответ:

1 - Б, S=Pосн H

2 - Д, S=2πRH

3 - А, S=πRL

4 - Г, S=1/2 Pосн На